ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ (6)

Για να δείτε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου πατήστε εδώ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

 
ΣΑΒΒΑΤΟ   2/6/18
 ΑΚ. ΛΑΚΗ -  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
   
1 ΔΕΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2 ΡΑΜΠΑΤ ΝΙΚΟΣ
3 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΚΙΚΑΣ
5 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6 ΚΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΚΙΝΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 ΠΟΥΝΕΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΡΕΦΕΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10 ΖΗΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
11 ΓΛΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΣΙΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΣΙΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
15 ΠΙΠΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
17 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
18 ΡΟΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
19 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
20 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
21 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 9:30
  ΓΗΠΕΔΟ: ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
 
 
  ΚΥΡΙΑΚΗ  3/6/18
 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
   
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
3 ΤΣΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΧΡΥΣΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
5 ΤΣΙΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΜΕΜΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
7 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
9 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10 ΔΟΥΒΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ
11 ΓΑΓΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
12 ΚΡΑΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13 ΧΟΜΠΙΤΗΣ ΙΩΣΗΦ
14 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
16 ΠΙΠΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΞΕΝΟΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ
19 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
20 ΚΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
21 ΜΠΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22 ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ : 9:45
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ 
 
 
 
   
23 Oct 2015

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ   9/6/18
KENTAYΡΟΣ  2004 -  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2005
   
1 ΟΛΟΙ   ΟΙ  ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2005
2  
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ:  9:30 
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ   9/6/18
 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  2006 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2007
   
  ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ  2006
   
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 10:30
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
   
ΚΥΡΙΑΚΗ   10/6/18
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
ΩΡΑ : 17:15 - ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
23 Oct 2015

JUNIOR

ΣΑΒΒΑΤΟ   9/6/18
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2007
 
1 ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2007
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 10:30
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
 
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ  9/6/18
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2008 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2009
 
1 ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΤΟ 2008
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 10:30
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
   
   
  ΚΥΡΙΑΚΗ   10/6/18
 
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
                      ΩΡΑ: 17:15 - ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ                         
   
   
23 Oct 2015

PREJUNIOR

 
ΣΑΒΒΑΤΟ  9/6/18
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2008 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2009
 
1 ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2009
   
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 10:30   
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
   
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ   9/6/18
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2010 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2011- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2012
 
1 ΟΛΟΙ  ΟΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ ΤΟ  2010
   
  ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ: 11:30
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
 
KYΡΙΑΚΗ  10/6/18
ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 17:15  - ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ

 

23 Oct 2015

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

                 
ΣΑΒΒΑΤΟ   9/6/18
 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2010- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2011 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2012
 
1 ΟΛΟΙ   ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ 
   
   
  ΩΡΑ ENΑΡΞΗΣ: 11:30
  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
     
   
  ΚΥΡΙΑΚΗ   10/6/18
ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
 
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ 
 
ΩΡΑ : 17:15  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ
   

 

23 Oct 2015